Field Validation (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (58 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Year
hy: Տարի

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Month
hy: Ամիս

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Chile
hy: Չիլի

en: Poland
hy: Լեհաստան

en: Singapore
hy: Սինգապուր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: China
hy: Չինաստան

en: Costa Rica
hy: Կոստա Ռիկա

en: Czech Republic
hy: Չեխիա

en: Denmark
hy: Դանիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: Greece
hy: Հունաստան

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Jordan
hy: Հորդանան

en: Pakistan
hy: Պակիստան

en: Panama
hy: Պանամա

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: South Africa
hy: Հարավային Աֆրիկա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Edit rule
hy: Խմբագրել կանոնը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
