Field Validation (3.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்
