Field Validation (3.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (57 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Year
ka: წელი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Month
ka: თვე

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Chile
ka: ჩილე

en: Poland
ka: პოლონეთი

en: Singapore
ka: სინგაპური

en: Day
ka: დღე

en: External
ka: გარე

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: Condition
ka: პირობა

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა

en: Belgium
ka: ბელგია

en: China
ka: ჩინეთი

en: Costa Rica
ka: კოსტა-რიკა

en: Czech Republic
ka: ჩეხეთის რესპუბლიკა

en: Denmark
ka: დანია

en: France
ka: საფრანგეთი

en: Greece
ka: საბერძნეთი

en: India
ka: ინდოეთი

en: Italy
ka: იტალია

en: Jordan
ka: იორდანია

en: Pakistan
ka: პაკისტანი

en: Panama
ka: პანამა

en: Russia
ka: რუსეთი

en: South Africa
ka: სამხრეთი აფრიკა

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Sweden
ka: შვედეთი

en: Switzerland
ka: შვეიცარია

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Formats
ka: ფორმატები

en: Global
ka: გლობალური
