Field Validation (3.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Add rule
kk: Заңды құру

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Edit rule
kk: Занды өндеу

en: Minimum number of words
kk: Ең аз сөздер саны
