Field Validation (3.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Email
lt: El. paštas

en: Year
lt: Metai

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Poland
lt: Lenkija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: External
lt: Išorinis

en: Operator
lt: Operatorius

en: Equals
lt: Lygu

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Belgium
lt: Belgija

en: China
lt: Kinija

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: France
lt: Prancūzija

en: Greece
lt: Graikija

en: India
lt: Indija

en: Italy
lt: Italija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Russia
lt: Rusija

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Entity
lt: Esybė

en: Empty
lt: Tuščia

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Formats
lt: Formatai

en: Global
lt: Globalus

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Data
lt: Duomenys

en: Column
lt: Stulpelis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Step
lt: Žingsnis

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Minimum number of words
lt: Mažiausias žodžių skaičius

en: Bundle
lt: Paketas

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Unique
lt: Unikalus

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-
