Field Validation (3.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Email
bg: Е-поща

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Phone
bg: Телефон

en: Day
bg: Ден

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Empty
bg: Празно

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: Edit rule
bg: Редакция на правила

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Minimum number of words
bg: Минимален брой думи

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
