Field Validation (3.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (45 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Brazil
ps: برازيل

en: Poland
ps: پولنډ

en: Singapore
ps: سنګاپور

en: Day
ps: ورځ

en: Belgium
ps: بلجیم

en: Costa Rica
ps: کوستاریکا

en: France
ps: فرانسه

en: Greece
ps: یونان

en: India
ps: هندوستان

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Jordan
ps: اردن

en: Pakistan
ps: پاکستان

en: Panama
ps: پاناما

en: Russia
ps: روسيه

en: South Africa
ps: سهيلي افريقا

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Sweden
ps: سويډن

en: Switzerland
ps: سويس

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Empty
ps: تش

en: Plugin
ps: لګون

en: Formats
ps: بڼې

en: Column
ps: ستن

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

en: Numeric
ps: شمېريز

en: -Select-
ps: -غوره-
