Field Validation (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Fields
ca: Camps

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Edit rule
ca: Edita regla

en: Validation
ca: Validació

en: Column
ca: Columna

en: Save rule
ca: Desa la regla

en: Validator
ca: Validador

en: Rule name
ca: Nom de la regla

en: No validation rules available.
ca: No hi ha regles de validació disponibles.

en: Custom error message
ca: Missatge d'error personalitzat

en: Specify an error message that should be displayed when user input doesn't pass validation
ca: Especifiqueu un missatge d'error que s'ha de mostrar quan l'entrada de l'usuari no passi la validació

en: Regex code
ca: Codi regex

en: Specify regex code to validate the user input against.
ca: Indica el codi de l'expressió regular per validar l'entrada de l'usuari.

en: Add a validation rule
ca: Afegeix una regla de validació

en: Add validation
ca: Afegeix una validació
