Field validation (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Email
nl: E-mail

en: Fields
nl: Velden

en: Add rule
nl: Regel toevoegen

en: Delete rule
nl: Regel verwijderen

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Edit rule
nl: Regel bewerken

en: Validation
nl: Validatie

en: Column
nl: Kolom

en: Save rule
nl: Regel opslaan

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Rule name
nl: Regel naam

en: No validation rules available.
nl: Geen validatieregels beschikbaar.

en: Custom error message
nl: Aangepaste foutmelding

en: Specify an error message that should be displayed when user input doesn't pass validation
nl: Geef een foutmelding die getoond wordt als de invoer niet valide is.

en: A problem occurred while editing this rule. Please try again.
nl: Er was een probleem bij het bewerken van deze regel. Probeer het opnieuw.

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
nl: Weet u zeker dat u de regel %name wil verwijderen?

en: Add a validation rule
nl: Validatie regel toevoegen

en: Add validation
nl: Validatie toevoegen
