Field validation (8.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Edit rule
or: ନିୟମ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
