Field Validation (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Field
fa: فیلد

en: Add
fa: افزودن

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: Delete rule
fa: حذف قانون

en: Max
fa: حداکثر

en: Edit rule
fa: ویرایش قانون

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Rule
fa: قانون

en: Min
fa: حداقل

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: List of items
fa: لیست آیتم‌ها
