Field Validation (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Add
he: הוספה

en: Email
he: דוא"ל

en: Year
he: שנה

en: Field name
he: שם שדה

en: Month
he: חודש

en: Phone
he: טלפון

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Poland
he: פולין

en: Singapore
he: סינגפור

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Integer
he: שלם

en: Pattern
he: פורמט

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: Belgium
he: בלגיה

en: China
he: סין

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: France
he: צרפת

en: Greece
he: יוון

en: India
he: הודו

en: Italy
he: איטליה

en: Jordan
he: ירדן

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Panama
he: פנמה

en: Russia
he: רוסיה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: Spain
he: ספרד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שווייץ

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Entity
he: יישות

en: Max
he: מקסימום

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Global
he: כללי

en: Edit rule
he: עדכון כלל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Numeric
he: מספרי

en: Min
he: מינימלי

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
