Field Validation (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Add
sk: Pridať

en: Email
sk: E-mail

en: Year
sk: Rok

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Month
sk: Mesiac

en: Phone
sk: Telefón

en: Brazil
sk: Brazília

en: Chile
sk: Čile

en: Poland
sk: Poľsko

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Pattern
sk: Vzor

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Belgium
sk: Belgicko

en: China
sk: Čína

en: Czech Republic
sk: Česko

en: Denmark
sk: Dánsko

en: France
sk: Francúzsko

en: Greece
sk: Grécko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Russia
sk: Rusko

en: South Africa
sk: JAR

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Entity
sk: Entita

en: Global
sk: Globálny

en: Edit rule
sk: Upraviť pravidlo

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Step
sk: Krok

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Numeric
sk: Číselný

en: Min
sk: Minimálne

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
