Field Validation (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Month
gu: મહિનો

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Poland
gu: પોલેન્ડ

en: Singapore
gu: સિંગાપુર

en: Day
gu: દિવસ

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: Delete rule
gu: નિયમ કાઢી નાખો

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: China
gu: ચીન

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: India
gu: ભારત

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Pakistan
gu: પાકિસ્તાન

en: Russia
gu: રશિયા

en: South Africa
gu: દક્ષિણ આફ્રિકા

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Sweden
gu: સ્વીડન

en: Switzerland
gu: સ્વિટ્ઝર્લૅન્ડ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: Data
gu: માહિતી

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
