Field Validation (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Year
hr: Godina

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: Month
hr: Mjesec

en: Phone
hr: Telefon

en: Chile
hr: Čile

en: Poland
hr: Poljska

en: Singapore
hr: Singapur

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: Belgium
hr: Belgija

en: China
hr: Kina

en: Costa Rica
hr: Kostarika

en: Czech Republic
hr: Češka

en: Denmark
hr: Danska

en: France
hr: Francuska

en: Greece
hr: Grčka

en: India
hr: Indija

en: Italy
hr: Italija

en: Russia
hr: Rusija

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: Spain
hr: Španjolska

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Hour
hr: Sat

en: Global
hr: Opće

en: Edit rule
hr: Uredi pravilo

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Minimum number of words
hr: Najmanji broj riječi

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
