Field Validation (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Year
mr: वर्ष

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Month
mr: महिना

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Chile
mr: चिली

en: Day
mr: दिवस

en: Integer
mr: पूर्णांक

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: Min
mr: किमान
