Field Validation (8.x-1.0-beta4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Add
se: Lasit

en: Fields
se: Giettit
