Field Validation (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Chile
ug: چىلى

en: Day
ug: كۈن

en: China
ug: جوڭگو

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Error message
ug: خاتالىق
