Field Validation (8.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)

en: Internal path
my: အတွင်းလမ်းကြောင်း
