Field Validation (8.x-1.0-beta6) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር

en: Delete rule
am: ህጉን አጥፋ

en: Edit rule
am: ህግ አርትእ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
