Field Validation (8.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (63 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Email
lv: E-pasts

en: Year
lv: Gads

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Month
lv: Mēnesis

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Poland
lv: Polija

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: External
lv: Ārējais

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Pattern
lv: Modelis

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Belgium
lv: Beļģija

en: China
lv: Ķīna

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: France
lv: Francija

en: Greece
lv: Grieķija

en: India
lv: Indija

en: Italy
lv: Itālija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Russia
lv: Krievija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: Spain
lv: Spānija

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Entity
lv: Entītija

en: Max
lv: Maks.

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Global
lv: Globāls

en: Edit rule
lv: Rediģēt likumu

en: Data
lv: Dati

en: Column
lv: Kolonna

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Minimum number of words
lv: Minimālais vārdu skaits

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Unique
lv: Unikāls

en: Weight for @title
lv: Svars @title
