Field Validation (8.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Field name
sr: Назив поља

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Pattern
sr: Образац

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
