Field Validation (8.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Add rule
af: Voeg reël by

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Edit rule
af: Wysig reël

en: Minimum number of words
af: Minimum aantal woorde
