Field Validation (8.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු
