Field Validation (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Year
sl: Leto

en: Field name
sl: Ime polja

en: Month
sl: Mesec

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Poland
sl: Polska

en: Singapore
sl: Singapur

en: Week
sl: Teden

en: Integer
sl: Celo število

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Belgium
sl: Belgija

en: China
sl: Kitajska

en: Costa Rica
sl: Kostarika

en: Czech Republic
sl: Češka

en: Denmark
sl: Danska

en: France
sl: Francija

en: Greece
sl: Grčija

en: India
sl: Indija

en: Italy
sl: Italija

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Russia
sl: Rusija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Edit rule
sl: Uredi pravilo

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Minimum number of words
sl: Najmanjše število besed

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: Maximum value
sl: Največja vrednost
