Field Validation (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Add rule
fil: Mag-dagdag ng tuntunin

en: France
fil: Pransya

en: - Select -
fil: - Pumili -
