Field Validation (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (32 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Month
ml: മാസം

en: Brazil
ml: ബ്രസീല്‍

en: Day
ml: ദിവസം

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: Condition
ml: അവസ്ഥ

en: Belgium
ml: ബെല്‍ജിയം

en: Czech Republic
ml: ചെക്ക്‌ റിപ്പബ്ലിക്ക്

en: Denmark
ml: ഡെന്മാര്‍ക്ക്‌

en: France
ml: ഫ്രാന്‍സ്‌

en: Greece
ml: ഗ്രീസ്

en: India
ml: ഇന്ത്യ

en: Italy
ml: ഇറ്റലി

en: Jordan
ml: ജോര്‍ദാന്‍

en: Switzerland
ml: സ്വിറ്റ്സര്‍ലന്‍ഡ്

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
