Field Validation (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Brazil
ast: Brasil

en: Poland
ast: Polonia

en: Singapore
ast: Singapur

en: Integer
ast: Enteru

en: Add rule
ast: Amestar regla

en: Delete rule
ast: Desaniciar regla

en: Belgium
ast: Bélxica

en: Czech Republic
ast: Chequia

en: Denmark
ast: Dinamarca

en: France
ast: Francia

en: Greece
ast: Grecia

en: Italy
ast: Italia

en: Jordan
ast: Xordania

en: Pakistan
ast: Paquistán

en: Panama
ast: Panamá

en: Russia
ast: Rusia

en: South Africa
ast: Sudáfrica

en: Spain
ast: España

en: Sweden
ast: Suecia

en: Switzerland
ast: Suiza

en: Empty
ast: Ermu

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que
