Zip File Field (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Text
fr: Texte

en: Fields
fr: Champs

en: Reference
fr: Référence

en: File settings
fr: Paramètres des fichiers

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Maximum upload size
fr: Taille maximale de transfert

en: File directory
fr: Répertoire du fichier

en: Reference method
fr: Méthode de référence

en: Enable Description field
fr: Activer le champ Description

en: File selection handler settings
fr: Paramètres du gestionnaire (handler) de sélection de fichier
