Zip File Field (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Text
hi: लेख

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Reference
hi: संदर्भ

en: File settings
hi: फ़ाइल सेटिंग्स

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Reference method
hi: संदर्भ विधि
