Zip File Field (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Text
nl: Tekst

en: Fields
nl: Velden

en: Reference
nl: Referentie

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: File directory
nl: Map

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Enable Description field
nl: Beschrijvingsveld inschakelen

en: File selection handler settings
nl: Instellingen van de bestandsselectie-handler
