Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Text
ar: نص

en: Fields
ar: الحقول

en: Reference
ar: مرجع

en: File settings
ar: إعدادات الملفات

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Maximum upload size
ar: أكبر حجم للملف المرفوع

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Enable Description field
ar: تفعيل حقل الوصف
