Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Text
be: Тэкст

en: Fields
be: Палі

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: File directory
be: Дырэкторыя файла
