Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Text
da: Tekst

en: Fields
da: Felter

en: File settings
da: Fil-indstillinger

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Maximum upload size
da: Maksimal størrelse af overførsel

en: File directory
da: Filmappe

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Enable Description field
da: Aktivér feltet Beskrivelse
