Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Text
et: Tekst

en: Fields
et: Väljad

en: Reference
et: Viide

en: File settings
et: Failisätted

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli
