Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Text
gu: લખાણ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
