Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Text
hr: Tekst

en: Fields
hr: Polja

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: File directory
hr: Direktorij datoteke
