Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Fields
sk: Polia

en: Reference
sk: Referencia

en: File settings
sk: Nastavenia súborov

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: File directory
sk: Adresár súborov
