Zip File Field (1.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Fields
ca: Camps

en: Reference
ca: Referència

en: File settings
ca: Paràmetres de fitxer

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar
