Zip File Field (1.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Text
el: Κείμενο

en: Fields
el: Πεδία

en: Reference
el: Αναφορά

en: File settings
el: Ρυθμίσεις αρχείου

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς
