Zip File Field (1.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Text
eu: Testua

en: Fields
eu: Eremuak

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa
