Zip File Field (1.1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Text
oc: Tèxte

en: Fields
oc: Camps

en: Zip File
oc: Fichièr zip

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs
