Zip File Field (1.1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Fields
cs: Pole

en: File settings
cs: Nastavení souborů

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Maximum upload size
cs: Maximální velikost nahrávaného souboru

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: Reference method
cs: Způsob reference
