Zip File Field (1.1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Fields
de: Felder

en: Reference
de: Referenz

en: File settings
de: Dateieinstellungen

en: Allowed file extensions
de: Zulässige Dateiendungen

en: Maximum upload size
de: Maximale Dateigröße zum Hochladen

en: File directory
de: Dateiverzeichnis

en: Reference method
de: Referenzmethode

en: Enable Description field
de: Beschreibungsfeld aktivieren

en: File selection handler settings
de: Dateiauswahleinstellungen
