Zip File Field (1.1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Text
fi: Teksti

en: Fields
fi: Kentät

en: Reference
fi: Viittaus

en: File settings
fi: Tiedostoasetukset

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Enable Description field
fi: Ota käyttöön Kuvaus-kenttä
