Zip File Field (1.1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Text
jv: Teks

en: Fields
jv: Field

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: File directory
jv: Direktori berkas
