Zip File Field (1.1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Fields
ka: ველები

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
