Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Text
lt: Tekstas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
