Zip File Field (1.1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Fields
sv: Fält

en: Reference
sv: Referens

en: File settings
sv: Inställningar för filer

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Maximum upload size
sv: Största uppladdningsstorlek

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: File selection handler settings
sv: Inställningar för urvalshanterare åt fil
