Zip File Field (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Text
tr: Metin

en: Fields
tr: Alanlar

en: Reference
tr: Kaynak

en: File settings
tr: Dosya ayarları

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Maximum upload size
tr: Maksimum dosya büyüklüğü

en: File directory
tr: Dosya klasörü

en: Reference method
tr: Referans metodu

en: Enable Description field
tr: Açıklama alanını etkinleştir
